Special Package

Find our all best packages

image
image
image
image

Special Dishes Today

Lets Discover Food

265,000 تومان
سرشیر آب کیتی

اورجینال با کیفیت عالی

جنس سیلیکونی محکم

سایز بزرگ به طول 13 و ارتفاع 12 سانت

85,000 تومان
شانه هلوکیتی

اورجینال
کیفیت عالی
قیمت برای هر عدد

145,000 تومان
بشقاب سلف هلوکیتی

بشقاب 5 قسمتی
اورجینال کیفیت عالی
جنس ملامین مایکروفری و فریزری
اندازه 20 در 25 سانت
انتخاب طرح بر اساس شکل قسمت دایره

120,000 تومان
برس پیچ هلوکیتی

اورجینال
به همراه گیره مو داخل دسته برس برای راحتی کار وقت استفاده از برس

با خانواده هلو کیتی آشنا شوید

هلو کیتی در یک خانه کوچک و در یک خانواده ی خوب در لندن بزرگ شد. هلو کیتی یک خواهر دوقلو دارد که نامش میمی است وبه همان رنگ هلو کیتی یعنی سفید است. شاید خلقیات و سلیقه او در لباس پوشیدن با خواهرش متفاوت باشد اما این دو نفر همدیگر را خیلی دوست دارند. خواهر هلو کیتی بسیار خجالتی است و بیشتر تمایل دارد در خانه بماند. او یک پاپیون زرد رنگ بر روی گوش راست خود دارد.

مثل بقیه ی شخصیت ها، هلو کیتی هم پدر و مادر دارد و مادرش را درست مثل ما مادر و پدرش را بابا صدا می زند. پدر هلو کیتی جرج نام دارد که در یک شرکت بازرگانی مشغول به کار است. او اهل مطالعه است، برای زندگی و اهدافش سخت تلاش می کند و نسبت به دیگران احساس مسئولیت کرده و از آن ها مراقبت می کند.

جرج فرد خوش طبعی است و باعث خنده و شادی خانواده می شود، زیرا او علاقه به جوک گفتن و خنداندن خانواده دارد. مادر هلو کیتی ماری نام دارد که مثل همه مامان ها بسیار دوست داشتنی است. در اکثر مواقع او پیش بند دارد و این نشان می دهد که مادر هلو کیتی علاقه زیادی به آشپزی دارد. پای سیب هایی که مادر هلو کیتی می پزد بسیار لذیذ و خوشمزه هستند.

هلو کیتی پدر بزرگ و مادر بزرگ نیز دارد. مادر بزرگ هلو کیتی مارگارت است. او آشپز بزرگی است شاید به همین دلیل است که مادر هلو کیتی نیز آشپزی را خیلی خوب انجام می دهد، زیرا از مادرش یاد گرفته است. مادر بزرگ هلو کیتی در گلدوزی نیز مهارت خوبی دارد.

پدر بزرگ هلو کیتی آنتونی نام دارد. او اطلاعات عمومی خیلی خوبی دارد به همین دلیل قصه های خیلی جذابی برای گفتن دارد و هلو کیتی و خواهرش علاقه زیادی به داستان های پدر بزرگشان دارند همچنین او به نقاشی نیز علاقمند است.

تاریخچه هلو کیتی ( Hello kitty )

امروزه برندهای زیادی وجود دارند که در آن ها از شخصیت های کارتونی استفاده شده است یکی از این شخصیت ها هلو کیتی، که نام کاملش کیتی وایت است، عروسکی خیالی است که در شرکت ژاپنی سانریو توسط یاکو شیمیزو ساخته شده و به شکل یک گربه ی زیبا و دوست داشتنی می باشد. در ابتدای حضور این گربه از سال 1974 در ژاپن هلو کیتی بر روی کیف پول ظاهر شد و بعد ها کارتون هلو کیتی ساخنه شد وکم کم وسایل اسباب بازی آن هم تولید و وارد بازار شد. هلو کیتی به بخشی از فرهنگ مردم ژاپن تبدیل شده است. شخصیت های ساخته شده آمریکایی که به برند تبدیل شده اند در ابتدا کارتون آن ها در جامعه پخش شده است و سپس به شهرت رسیده و آن وقت محصولات مربوط به آن برند و شخصیت کارتونی به فروش رسیده است، اما در مورد هلو کیتی داستان دقیقا برعکس است، زیرا اول شخصیت هلو کیتی ساخته شده و محصولات آن تولید شده و سپس انیمیشن و سریال آن تولید و پخش شده است.

هلو کیتی برای کودکان یا همه؟

هدف این محصول کسب بازار مربوط به کودکان بود از جمله لباس کودکان، وسایل بازی، وسایل مدرسه و … تا اکنون چند سریال از هلو کیتی ساخته شده است و حتی دو پارک به نام هلو کیتی تاسیس شده است. در دهه 1990 هدف خود را تغییر داد و محصولاتی مناسب گروه های سنی نوجوانان و بزرگسالان را نیز تولید و وارد بازار کرد، به همین دلیل در سال 1999 هلو کیتی بر روی محصولات مختلفی ظاهر شد. سانریو در سال 2008 هلو کیتی را به 60 کشور مختلف و با تنوع محصولاتی در حدود 50 هزار نوع ارسال کرد.

 اکنون هلو کیتی بیشتر مورد توجه دختران نوجوان است و طرفداران زیادی در این رده ی سنی دارد. تنوع محصولات هلو کیتی بسیار زیاد است از عروسک و وسایل بازی گرفته تا لباس و پوشاک و وسایل مدرسه، کارت پستال، لوازم خانگی، تجهیزات کامپیوتر و گوشی همراه و … حتی از این گربه ی زیبا و فانتزی جواهرات نیز تولید شده است.

 شخصیت هلو کیتی از ابتدا بسیار منعطف بوده است و هر چند وقت یکبار طرح جدیدی از هلو کیتی به بازار معرفی می شد یک روز با لباس و کلاه مخصوص، یک روز با دوستانش، روز دیگر با لباس موتور سواری و … کمتر شخصیت برندی است که تا این حد تغییر را در مدت کم داشته باشد.

چرا هلو کیتی دهان ندارد؟

سازنده این شخصیت می گوید برای هلو کیتی دهان طراحی نکرده است تا مردم خودشان احساساتشان را بروز دهند. به قول طراح این شخصیت، هلو کیتی دهان ندارد چون با قلبش با مردم صحبت می کند و با تمام مردم دنیا و با هر زبانی می تواند صحبت کند.

چندین سریال تلویزیونی در سال 1987از هلو کیتی تولید شد. هلو کیتی و دوستانش، ماجراهای هلو کیتی و دوستان، بهشت هلو کیتی نام انیمیشن ها و برنامه های ساخته شده از این شخصیت محبوب است. هیچ برندی توانایی رقابت با هلو کیتی را ندارد. هلو کیتی درآمد 5 میلیارد دلاری را برای شرکت خود به وجود آورده است.

برند هلو کیتی به صاحبان مشاغل نشان داد که مردم باید رابطه ی قلبی و احساسی با برندتان برقرار کنند تنها در این صورت است که به موفقیت بزرگی دست پیدا خواهید کرد.

محبوبیت هلو کیتی Hello kitty

برای آن که در ساخت اسباب بازی به موفقیت دست پیدا کنید باید از خلاقیت و مهارت کافی برخوردار باشید. اگر شخصیتی که می سازید پشتوانه ی فرهنگی داشته باشد که امتیاز و شانس بیشتری در این کار خواهید داشت. یکی از کشورهایی که در این زمینه پیشرفت و موفقیت چشمگیری کسب کرده است ژاپن است. یکی از این شخصیت های محبوب ژاپنی که امروزه محبوبیت جهانی پیدا کرده است، هلو کیتی است. هلو کیتی یک گربه بابتیل ژاپنی است که از فرهنگ ژاپنی گرفته شده است.

این شخصیت به شکلی طراحی شده است که فاصله آغاز تولیدش تا صادر شدن آن به آمریکا تنها دو سال طول کشید. با ساختن انیمیشن های Hello kitty محبوبیت این شخصیت روز افزون شد و پخش آن به شکل ویروسی فراگیر کل جهان را در بر گرفت. در قاره آسیا کشورهای سنگاپور و فیلیپین به راحتی پذیرای این شخصیت بودند و در شهرت hello kitty نقش بسزایی داشتند.

با آن که شرکت سازنده هلو کیتی شخصیت های بسیاری طراحی و تولید کرده است، اما هنوز بعد از گذشت 40 سال hello kitty درصد خیلی بالایی از فروش محصولات شرکت را به خود اختصاص داده است. محبوبیت این شخصیت به شکلی است که در تمام نقاط جهان ورود کرده است و صنایع مختلفی را، از جمله پوشاک، اسباب بازی، وسایل مدرسه، تجهیزات کامپیوتر، تجهیزات تلفن همراه، لوازم خانگی و … را در برگرفته است.

چرا هلو کیتی (hello kitty) این قدر دوست داشتنی است؟

صورت گرد، دست ها و پاهای تپل و بدون انگشت، اندام کوتاه از جذابیت های هلو کیتی محسوب می شود به نحوی که به قول یکی از کارشناسان فرهنگ عامه، این معیار ها به تنهایی جذاب نیستند اما چون در هلو کیتی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند باعث جذابیت و زیبا شدن این شخصیت شده اند. علاوه بر این، استفاده از واژه ی هلو (hello) به معنای سلام برای آغاز شدن رابطه است یعنی کیتی (kitty) با این واژه در پی برقراری ارتباطی دوستانه با مخاطبان خود است.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت هلو کیتی، نداشتن دهان است شاید تعجب کرده باشید اما درست است. هلو کیتی با نداشتن دهان می خواهد به مردم نشان دهد که مهم نیست شما در کجای این جهان زندگی می کنید و به چه زبانی صحبت می کنید، شما می توانید به راحتی با هلو کیتی دوست شوید، زیرا هلو کیتی با قلب خود با شما صحبت کرده و ارتباط دوستانه ای برقرار می کند.

 به همین دلیل است که در سال 1983 در آمریکا به عنوان سفیر فرهنگی کودکان یونیسف معرفی شد تا پیام دوستی را به همه منتقل کند.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت و موفقیت این شخصیت این است که سازندگان آن به بازار و نیازهای آن به طور مداوم توجه دارند و به سلیقه ی مشتری نیز احترام می گذارند و با ایجاد تغییرات کوچک به سفارش مشتریان خود رسیدگی می کنند.

حتی این شرکت با شعار هدیه کوچک، لبخند بزرگ توانست یکی از ارزش های مهم در فرهنگ ژاپن یعنی هدیه دادن را رواج دهد زیرا وسایل کوچک با قیمت کم مانند کیف پول و … با برند hello kitty می تواند خیلی از مردم را خوشحال کند و در عین حال باعث می شود ارزش های جامعه نیزحفظ شود.

image
image